Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-20
mazowieckie
BPO/SSC

Asystent/ka Kierownika Projektu

mazowieckie34281_MP_PL

Dla naszego Klienta - międzynarodowego generalnego wykonawcy operującego w obszarze budownictwa komercyjnego poszukujemy osób na stanowisko Asystenta Kierownika Projektu. Stanowisko zlokalizowane będzie w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Stałe zatrudnienie
  • Praca przy realizacji ciekawych projektów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju
Opis stanowiska
  • Wsparcie wszystkich stron uczestniczących w prowadzaniu projektów budowlanych
  • Wsparcie kierownika budowy na placu budowy
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów, procedur obowiązujących wewnątrz firmy
  • Nadzorowanie i codzienny kontakt z podwykonawcami, podmiotami zewnętrznymi i klientami
  • Przygotowywanie i kontrola harmonogramów, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczenia z wykonawcami
  • Przygotowywanie dokumentów oraz raportów podsumowujących
  • Wprowadzanie i rozliczanie faktur
  • Uczestnictwo w naradach i spotkaniach
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - budownictwo/inżyniera lądowa
  • Minimum roczne doświadczenie na podobny stanowisku (mile widziane)
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Silnie rozwinięta umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość MS Office

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Asystent
Asystent
Asystent