PwC
Data aktualizacji: 2019-12-09
Salesforce DevOps Leader
Nr ref. 77457WD
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Sprzedaż

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Obowiązki:

  • Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment
  • Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne
  • Troubleshooting i budowa środowisk produkcyjnych i testowych
  • Doradzanie programistom w zagadnieniach jak zarządzanie konfiguracją, praca z gałęziami
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dla automatyzacji procesów
  • Ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym
  • Zarządzanie zespołem DevOps’owców

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości wybranych narzędzi: Ansible, MS VSTS, Apache Ant, Docker, Jenkins, TeamCity, GitLab, Maven/Gradle, TSVS, JIRA, Bamboo
  • Minimum podstawowa znajomość jednego z języków skryptowych
  • Znajomość Tomcata i/lub Nginx'a
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (7+ wraz z PowerShell) oraz Linux (z Bash'em)
  • Znajomość Repozytoriów (Git, SVN, Gerrit;)
  • Minimum roczna znajomość Salesforce’a
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Kreatywność, samodzielność, chęć znalezienia nowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Możliwość wyjazdów na zagraniczne projekty
  • Poczucie humoru

Mile widziane:

  • Znajomość języka obiektowego
  • Znajomość ETL
  • Doświadczenie w środowisku IT opartym o rozwiązania chmurowe
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.