mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-25
Asystent/ka w Oddziale mLeasing
Nr ref. ASZ/090/0619
Katowice, śląskie
Bankowość, Administracja

miejsce pracy: Katowice, śląskie
numer referencyjny: ASZ/090/0619

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (około 18 miesięcy)

Główne zadania:

  • wsparcie administracyjne doradców handlowych
  • pomoc w prowadzeniu korespondencji handlowej wewnętrznej i zewnętrznej
  • koordynacja pracy rejestratora zewnętrznego
  • prowadzenie ewidencji kart pojazdów
  • obsługa systemów informatycznych w zakresie wprowadzania i edycji danych
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji, odpowiednia ewidencja dokumentów oraz utrzymywanie porządku w dokumentacji

Dobrze, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie w trakcie studiów, preferowane ekonomiczne, biznesowe, etc. lub po studiach licencjackich
  • doświadczenie zawodowe związane ze wsparciem sprzedaży lub czynnościami back office/asystenckimi
  • praktyczną znajomość MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole, pracy z dużą ilością dokumentów, wysoką komunikatywność, dobrą organizacja pracy, sumienność i dokładność

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Asystent