Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Sprzedaż

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Bankowości Elektronicznej na stanowisku:
Specjalista ds. Analizy Danych w Zespole Sprzedaży Internetowej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Analiza zachowań klienta w kanale online
  • Rozbudowa systemów raportowych i źródeł danych
  • Przygotowywanie rekomendacji w zakresie optymalizacji procesów i kampanii sprzedażowych na podstawie dostępnych danych
  • Tworzenie modeli biznesowych (sprzedażowych, retencyjnych i aktywizacyjnych)
  • Bieżący monitoring wyników sprzedażowych i kluczowych wskaźników efektywności
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc
  • Współpraca z jednostkami analitycznymi w innych departamentach Banku

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania:
    -SQL
    -narzędzi z obszaru webanalytics
    -pakietu R oraz Pythona
    -MS Excel z praktyczną znajomością VBA
    -MS PowerPoint
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność integracji danych pochodzących z różnych źródeł
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność działania pod presją czasu
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonometria, matematyka, statystyka lub podobne)
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
  • Mile widziana znajomość metodologii i doświadczenie w realizacji testów A/B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, programy zniżkowe
  • Pracę w Centrali Banku w pełnym wymiarze godzin
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.