SIMA Consulting
Data aktualizacji: 2019-07-30
Poznań, wielkopolskie
Analiza, Human Resources
angielski
Analityk HR

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Aktualnie dla naszego klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Analityk HR
Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • analiza kosztów personalnych i rekomendowanie działań optymalizacyjnych usprawniających procesy oraz redukujących koszty.
  • raportowanie, analizowanie i interpretacja wskaźników z obszaru HR
  • tworzenie budżetu/ wytycznych dot. zatrudnienia i wynagrodzeń oraz przygotowywanie prognoz i analizy jego wykonania
  • monitorowanie efektywności systemów wynagrodzeń i benefitów
  • opracowywanie, weryfikowanie i tworzenie nowych procedur z zakresu wynagrodzeń, benefitów i systemów bonusowych
  • bieżące prowadzenie analiz płacowych oraz badanie trendów na rynku wynagrodzeń
  • aktywny udział w opracowywaniu i optymalizacji procedur i procesów w różnych obszarach styku pomiędzy HR a biznesem

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze projektowania systemów wynagrodzeń i analityki HR
  • znajomość najnowszych trendów na rynku wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych
  • znajomość prawa pracy oraz przepisów regulujących podatkowe zobowiązania pracodawcy i pracownika
  • biegła znajomość pakietu MS Excel
  • swobodna komunikacja w języku angielskim (poziom B2/C1)
  • doskonałe zdolności analityczne
  • proaktywna postawa - szukanie usprawnień i nowoczesnych rozwiązań
  • terminowość oraz rzetelność

OFERUJEMY

  • elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dodatki okolicznościowe, karty zniżkowe
  • ciekawe międzynarodowe projekty
  • każdego dnia smaczna, zdrowa przekąska (jogurt lub owoc) i szeroki wybór wyśmienitych kaw
Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania swojego CV.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski