Michael Page
Data aktualizacji: 2019-12-19
Engineering Manager
Nr ref. 34416_MP_PL
łódzkie
IT, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

34416_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizująca się w produkcji komponentów do sektora przemysłowego. W związku z dynamicznym rozwojem organizacja poszukuje Menadżera, który będzie prowadził nowe projekty / uruchomienia oraz budował i rozwijał bezpośredni zespół.
Oferujemy
  • Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pracę w nowoczesnej fabryce oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej, karta sportowa)
Opis stanowiska
  • Zarządzanie oraz rozwój kompetencji bezpośredniego zespołu w dziale inżynieryjnym
  • Optymalizacja, standaryzacja procesów produkcyjnych oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Wdrażanie projektów instalacyjnych dla nowych produktów oraz inwestycji (nadzór nad budżetem, realizacja podłączeń, dobór i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, rozliczenie projektów)
  • Ustalanie standardów efektywności i monitorowanie wydajności
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem inżynieryjnym oraz zespołem
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi Lean oraz optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie rozwoju kompetencji bezpośredniego zespołu
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie z procesami wtrysku i montażu będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Dobra Znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik