Deloitte
Data aktualizacji: 2019-11-15
Łódź, łódzkie
Konsulting
Deloitte
Content Editor
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Konieczna jest:

  • otwartość na nowe narzędzia i technologie
  • dobra organizacja pracy
  • angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej i prowadzenie pisemnej korespondencji
  • umiejętność logicznego myślenia i rozumienia powiązań przyczynowo - skutkowych

Mile widziana:

  • znajomość podstawy HTML i CSS
  • znajomość systemów CMS (lub podobnych) jak: Wordpress, Drupal, Magento, Joomla
  • znajomość platform marketingowych
1+
Lata doświadczenia
Fresh graduate
Absolwent świeżo po studiach
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie treścią w systemach CMS (wprowadzanie nowych stron, modyfikacja danych) na stronach naszych klientów
  •  praca w narzędziach połączonych z systemem CMS klienta (np. baza plików multimedialnych i katalog produktów)
  • udział w testowaniu i usuwaniu błędów

Co oferujemy

Language courses
Elastyczne godziny pracy
Kreatywne środowisko pracy
FitProfit
FitProfit
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Free drinks in the office
Darmowe napoje w biurze
Możliwość pracy z domu
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole