Michael Page
Data aktualizacji: 2019-12-30
Specjalista ds. zakupów
Nr ref. 34473_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Zakupy

Podobne oferty pracy

Warszawa34473_MP_PL

Nasz klient to międzynarodowa organizacja o rozpoznawalnej marce, posiadająca własne sklepy na całym świecie. Nieustannie się rozwija oraz zwiększa udziały w rynku.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Rozbudowany pakiet świadczeń pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Zarządzanie procesami zakupowymi dla podległych kategorii
  • Proaktywny udział w negocjacjach oraz we wdrażaniu dostawców
  • Budowa i utrzymywanie relacji z szeroką siatką interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych
  • Analiza wydajności, ryzyka i całościowa ocena i kwalifikacja dostawców
  • Monitorowanie i analiza rynku konkurencji
  • Zapewnienie prawidłowości dokumentacji i ciągłe doskonalenie procedur zakupowych
Profil kandydata
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze zakupów lub logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, proaktywność w działaniu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista