EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-07-31
Gdańsk, pomorskie
Konsulting
angielski
Praktykant - Dział Doradztwa Podatkowego

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Doradca podatkowy pełni często rolę strategicznego doradcy biznesowego, analityka, innowatora, a nawet dyplomaty.

Możliwości jakie na Ciebie czekają

Przez pierwsze 3 lata pracy obejmiemy Cię programem EYU, dzięki któremu odkryjesz wszystkie obszary podatków. Pogłębisz wiedzę merytoryczną i zdobędziesz doświadczenie na różnorodnych projektach – CIT, PIT,VAT, akcyza, ceny transferowe – u nas masz biznesowe pole do popisu. Rozwiniesz też umiejętności miękkie pod czujnym okiem doradcy, który pomoże Ci wybrać specjalizację najlepiej dopasowaną do Ciebie.

Twoje główne zadania

Łącząc znajomość prawa i ekonomii oraz współpracując zespołowo z najlepszymi specjalistami, będziesz tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Pasujesz do nas, jeśli

  • jesteś w trakcie lub masz skończone studia o profilu ekonomicznym, finansowym lub prawniczym,
  • język angielski i polski nie sprawia Ci problemów w codziennej komunikacji,
  • uważasz, że nigdy nie warto przestawać uczyć się nowych rzeczy, a każde wyzwanie ma więcej niż jedno rozwiązanie,
  • lubisz pracować w zespole i masz otwartość na podróże służbowe.

Dodatkowym atutem będzie

  • wcześniej zdobyte doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego,
  • aktywność w kołach naukowych, organizacjach studenckich.

Kogo szukamy

Szukamy osoby, która jest zaangażowana w pracę i ceni sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie. Liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych
i chęć podnoszenia skali innowacji coraz wyżej.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.