ArcelorMittal Business Center of Excellence
Data aktualizacji: 2019-11-18
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, włoski
Specjalista ds. procesu AP z j. włoskim
is seeking candidates for new position:

Main tasks on this position:

Opis stanowiska:

  • Księgowanie faktur zakupowych od dostawców; sprawdzanie poprawności PZ z fakturą, wyjaśnianie niezgodności;
  • Księgowanie wychodzących płatności, przygotowywanie propozycji płatności/płatności;
  • Księgowania związane z zamknięciem miesiąca;
  • księgowanie raportów kasowych;
  • comiesięczna analiza i uzgadnianie sald z dostawcami, w tym dostawcami z Grupy;
  • bieżące rozliczanie kont zakupu oraz kont dostawców;
  • analizy, przygotowywanie raportów i innej zleconej dokumentacji;
  • komunikacja z klientami włoskojęzycznym;
  • udział w projektach ciągłego doskonalenia, usprawnianie procesów i procedur.

The right person to join us:

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane w obszarze finansów i księgowości;
  • Doświadczenie powyżej 1 roku w Dziale Zobowiązań (AP, PTP) będzie znaczącym atutem;
  • Znajomość języka włoskiego (poziom B2);
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (poziom B1);
  • Dobra znajomość MS Excel;
  • wysoka komunikatywność;
  • umiejętność pracy pod presją i pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista w kontaktach z klientem;
  • mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • szkolenia profesjonalne i rozwojowe
  • rozwój języków obcych
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość pracy z domu
  • opieka medyczna w Medicover
  • system kafeteryjny
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do wypoczynku ("Wczasy pod gruszą")
  • ubezpieczenie grupowe w PZU
  • możliwość dofinansowania Twojego rozwoju
  • dodatkowy dzień wolny z okazji "Dnia Hutnika"
  • udział w intetesujących akcjach CSR
bcoe.arcelormittal.com
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, Al. J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dabrowa Górnicza ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych oraz Spółkom Grupy ArcelorMittal tj. ArcelorMittal Service Group, ArcelorMittal Refractories, ArcelorMittal Flat Carbon Europe, ArcelorMittal Commercial Long w celu umieszczenia mnie w bazie kandydatów do pracy i wykorzystania moich danych w procesach rekrutacyjnych trwających obecnie i mogących się rozpocząć w przyszłości również we wskazanych podmiotach z Grupy. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania Jestem świadoma/świadom, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich Danych Osobowych z bazy danych kandydatów do pracy. Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury.