Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-08-30
Katowice, śląskie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, spółki z branży medycznej zarządzającej na terenie Śląska i Małopolski nowoczesnymi placówkami medycznymi poszukujemy kandydata na stanowisko Prezesa Zarządu.

Dyrektor Zarządzający - Prezes Zarządu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. 190574/5455

Opis stanowiska:
  • kształtowanie i realizację skutecznej strategii rozwoju spółki w celu maksymalizacji zysków,
  • kształtowanie strategii sprzedażowo-marketingowej i na tej podstawie przygotowanie planów biznesowych spółki,
  • kreowanie i rozwijanie istniejącego portfela produktowego,
  • optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych spółki,
  • odpowiedzialność za realizację budżetu spółki oraz długoterminowych planów finansowych,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych w tym zdobywanie nowych klientów,
  • zarządzanie dotacjami unijnymi i kontrola procesu realizacji założeń dofinansowań,
  • zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością spółki,
  • reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych,
  • nadzór nad umowami handlowymi zawieranymi z kontrahentami.
Wymagania:
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w roli zarządczej w branży medycznej lub pokrewnej,
  • udokumentowane sukcesy w rozwoju zarządzanej spółki,
  • doświadczenie we współpracy z NFZ,
  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjnej i interpersonalne,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • doświadczenie w kwestiach pozyskiwania i realizacji dofinansowań unijnych,
  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołami pracowników,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych.
Oferta obejmuje:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z dużym potencjałem do wzrostu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od realizacji celów,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.