ArcelorMittal Business Center of Excellence
Data aktualizacji: 2019-10-12
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Księgowość
Specjalista ds. księgowości

is seeking candidates for new position:

Main tasks on this position:

Zadania na tym stanowisku:

  • prowadzenie księgowości syntetycznej oraz ujmowanie operacji finansowo-rozliczeniowych dla AMP S.A. oraz spółek zależnych
  • uzgodnienia międzygrupowe (INTERCO)
  • księgowanie dokumentów PK
  • analiza i rozliczanie otwartych pozycji na kontach
  • comiesięczne uzgadnianie sald prowadzonych kont KG
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca
  • przygotowywanie raportów zleconych przez Klienta i dla potrzeb SOX
  • współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i sprawozdań dla GUS
  • raportowanie w systemie BPM

The right person to join us:

Oczekiwania wobec kandydata:

  • ukończone studia na kierunku rachunkowość / finanse
  • minimum 3-4 lata doświadczenia w dziale księgowości
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1/B2)
  • dyspozycyjność
  • znajomość systemu SAP - mile widziana

Oferujemy:

  • szkolenia profesjonalne i rozwojowe
  • rozwój języków obcych
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość pracy z domu
  • opieka medyczna w Medicover
  • system kafeteryjny
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do wypoczynku ("Wczasy pod gruszą")
  • ubezpieczenie grupowe w PZU
  • możliwość dofinansowania Twojego rozwoju
  • dodatkowy dzień wolny z okazji "Dnia Hutnika"
  • udział w intetesujących akcjach CSR
bcoe.arcelormittal.com
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, Al. J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dabrowa Górnicza ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych oraz Spółkom Grupy ArcelorMittal tj. ArcelorMittal Service Group, ArcelorMittal Refractories, ArcelorMittal Flat Carbon Europe, ArcelorMittal Commercial Long w celu umieszczenia mnie w bazie kandydatów do pracy i wykorzystania moich danych w procesach rekrutacyjnych trwających obecnie i mogących się rozpocząć w przyszłości również we wskazanych podmiotach z Grupy. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania Jestem świadoma/świadom, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich Danych Osobowych z bazy danych kandydatów do pracy. Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury.