Veolia Centrum Usług Wspólnych
Data aktualizacji: 2019-08-20
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Księgowość
Specjalista ds. Podatków

VEOLIA CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH
będąca spółką oferującą wsparcie dla Grupy Veolia w Polsce i prowadzącą obsługę spółek z Grupy Veolia w obszarach: finanse, księgowość, podatki, fakturowanie, IT, kadry i płace, szkolenia, komunikacja oraz RPA, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:

  • Sporządzanie opinii podatkowych, pism i wniosków do organów podatkowych, w tym wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych
  • Opiniowanie projektów umów i planowanych przedsięwzięć gospodarczych pod względem zgodności z prawem podatkowym
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych
  • Obsługa kontroli podatkowych
  • Kalkulacja bieżących zobowiązań podatkowych oraz sporządzanie deklaracji
  • Doradztwo w zakresie prawa podatkowego
  • Bieżące kontakty z organami podatkowymi oraz biegłym rewidentem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawo, administracja, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu dokumentacji z zakresu prawa podatkowego
  • Wiedza z zakresu prawa podatkowego, przepisów ustawy o rachunkowości, Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Spółek Handlowych
  • Umiejętność rozliczania i sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PCC, podatek akcyzowy, podatek od nieruchomości)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office oraz narzędzi Google (Arkusz, Dokumenty)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
  • Komunikatywność i otwartość we współpracy z ludźmi

OFERUJEMY:

  • Pracę z najlepszymi specjalistami z dziedziny prawa podatkowego
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Perspektywy rozwoju w dużej grupie kapitałowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Elastyczny czas pracy
Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista