EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-08-23
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Konsultantka/Konsultant w Zespole Śledczej Analizy Danych
Zespół Śledczej Analizy Danych wykrywa i zapobiega nadużyciom, nieprawidłowościom i nieefektywnościom wykorzystując zaawansowane metody analityczne w połączeniu z wiedzą biznesową największego polskiego zespołu Forensics. Analizujemy dane z systemów finansowo księgowych, CRM, magazynowych, logów systemowych, wyciągów bankowych, lokalizacji GPS itp. Pracujemy dla klientów z różnych branż, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Szukamy innowacyjnych metod analitycznych, które pozwolą skuteczniej wykrywać i zapobiegać nadużyciom.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Udział w projektach analitycznych pozwoli Ci na pracę w gronie profesjonalistów, na co dzień wykorzystujących narzędzia takie jak SQL Server, PostgresSQL, Python, R, Tableau, Spotfire. Będziesz uczestniczyć w pełnych cyklach projektowych, od pozyskania i weryfikacji danych, poprzez analizę i wnioskowanie, ażdo wizualizacji i raportowania. Rozwiniesz nie tylko techniczne umiejętności, ale poznasz również kontekst merytoryczny i biznesowy realizowanych projektów, co przełoży się na rzeczywiste wykorzystanie wyników prac analitycznych przez zespół śledczy. Wyniki Twojej pracy będą bezpośrednio wpływać na decyzje biznesowe naszych klientów.

Twoje główne zadania:

  • Projektowanie podejścia do analizy oraz analiza danych w powierzonych projektach (od pozyskania i weryfikacji danych poprzez analizę i wnioskowanie, aż do wizualizacji i raportowania)
  • Współpraca z klientami oraz zespołem śledczym w trakcie projektu
  • Weryfikacja i zapewnienie jakości wyników prac analitycznych oraz zarządzanie zespołem projektowym

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • 3 - 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie na stanowisku samodzielnym lub managerskim
  • Zaawansowana znajomość relacyjnych baz danych, SQL, przynajmniej jednego języka skryptowego (Python, R etc.), narzędzi do wizualizacji danych (np. Tableau, Power BI, Spotfire), rozwiązań wspomagających realizację projektów analitycznych (JIRA, GIT)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w finansach, analizie procesów (process mining), AML, FCPA oraz modelowaniu predykcyjnym, text mining, bazach grafowych, rozwiązaniach Big Data, analizie danych z systemów klasy ERP
  • Wykształcenie wyższe (kierunki ścisłe: metody ilościowe, ekonometria, studia inżynierskie, matematyka i pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.