mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-08-26
Doradca Klienta Biznesowego
Nr ref. RKO/096/0519
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKO/096/0519

Twoje zadania:

  • obsługa istniejącego portfela klientów
  • współpraca z pośrednikami (szczególnie brokerami)
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B