Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-25
Oława, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC

Specjalista ds. Controllingu (M/K)

Oława34698_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna, prosperująca na rynku Polskim jak i zagranicznym.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie nauki języka obcego
  • Szeroki pakiet benefitów
Opis stanowiska
  • Udział w procesie budżetowania oraz analiza odchyleń
  • Przygotowywanie prognoz finansowych
  • Opracowywanie miesięcznych i cyklicznych raportów na potrzeby Zarządu
  • Tworzenie analiz finansowych
  • Analiza kosztów wraz z ich alokacją
  • Pomoc w ustalaniu dalszych działań w oparciu o analizę najważniejszych wskaźników finansowych
  • Nadzór nad modyfikacją i wdrażaniem usprawnień w obszarze narzędzi do raportowania
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane ekonomiczne)
  • Minimum roczne oświadczenie w obszarze konrolingu/ analizy finansowej
  • Wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie sprawozdzań finansowych, budżetu, kontrola kosztów itp.)
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym ERP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy w grupie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista