EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-08-30
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza

Podobne oferty pracy

Junior IT Business Analyst - Zespół Tax Technology & Transformation

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zespół Tax Technology & Transformation wchodzący w skład Działu Doradztwa Podatkowego EY Polska (dawniej Ernst & Young) to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne wspierające. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywać różnorodne doświadczenie i poznawać ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Twoje główne zadania:

  • przeprowadzanie analiz i identyfikacja potrzeb biznesowych
  • modelowanie procesów i rozwiązań biznesowych
  • opis założeń, wymagań (funkcjonalne i niefunkcjonalne) do rozwiązań IT
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną
  • współpraca z zespołami projektowymi i użytkownikami końcowymi (biznes)
  • współpraca z zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • 1 rok doświadczenia w projektach biznesowych z wątkiem IT w jednej z ról:
    • Analityk biznesowy
    • Właściciel produktu
  • znajomość zagadnień biznesowych i specyfiki obszaru finansowo-księgowego lub podatkowego
  • doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań w obszarach w/w
  • ukończenie studiów kierunków ekonomicznych, finansowych, ekonomiczno-informatycznych i pokrewnych (lub w trakcie studiów magisterskich)
  • zdolność do formułowania i walidowania koncepcji biznesowych w kontekście rozwiązań IT
  • doświadczenie w bieżącym kontakcie z klientem, a w szczególności z działami biznesowymi, finansowymi, podatkowymi itp.
  • umiejętność zarządzania priorytetami dla zespołów zajmujących się opracowaniem produktu i jego wdrożeniami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość SAP modułu FICO

Kogo szukamy:

Studentów i absolwentów, którzy mają już pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze IT i chcą dalej rozwijać się technicznie i merytorycznie.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.