Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-16
Dyrektor Marketingu
Nr ref. 34696_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Warszawa34696_MP_PL

Dla Naszego klienta - dynamicznie rozwijającego się dewelopera, który specjalizuje się w inwestycjach z sektora komercyjnego - poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektora Marketingu.
Oferujemy
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Odpowiedzialność za realizację wymagających oraz prestiżowych inwestycji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz koncepcji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet świadczeń dodatkowych
Opis stanowiska
  • Koordynowanie wszystkich działań marketingowych i komunikacyjnych w firmie
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Tworzenie i nadzór budżetów marketingowych i media planów
  • Przygotowywanie i koordynowanie kampanii reklamowych i promocyjnych
  • Przeprowadzenie analiz marketingowych
  • Kształtowanie strategii PR
  • Stała analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (kierunek Marketing, PR,)
  • Co najmniej 7 lat doświadczenia w kierowaniu działem marketingu
  • Doświadczenie i znajomość branży nieruchomości (mile widziane)
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem marketingowym
  • Dobra znajomość MS Office, Adobe
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor