Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-25
Specjalista ds. reklamacji
Nr ref. 34728_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Warszawa34728_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive, która prężnie rozwija się na rynku Polskim i zagranicznym.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Godziny pracy 8/9-16/17
  • Szkolenie i przygotowanie merytoryczne niezbędne do pracy w branży rent a car
  • Pracę w zgranym doświadczonym zespole z możliwością rozwoju zawodowego, jak również osobistego
Opis stanowiska
  • Telefoniczna i pisemna obsługa reklamacji i zapytań klientów indywidualnych oraz korporacyjnych dotyczących wynajmu samochodów
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu wyjaśniania niezgodności
  • Współpraca z organizacjami płatniczymi oraz wystawcami kart (VISA, Mastercard, American Express) w procesie obsługi reklamacji
  • Koordynowanie procesu fakturowania;
  • Monitorowanie należności
  • Współpraca z firmami windykacyjnymi - przygotowywanie dokumentów i raportów
Profil kandydata
  • Ok. 2 lat doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta, w szczególności korporacyjnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • Bardzo dobra obsługa pakietu Microsoft Office ( szczególnie Word, Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Komunikatywność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista