Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-06
Specjalista ds. rekrutacji (m/f)
Nr ref. 34740_MP_PL
śląskie
BPO/SSC, Human Resources

34740_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna z siedzibą w Gliwicach. Ze względu na bardzo ambitny projekt rekrutacyjny szukamy kandydatów dla których rekrutacja w wewnętrznym dziale jest satysfakcjonującym zajęciem i w tym kierunku chcieliby się rozwijać.
Oferujemy
  • Dajemy Ci szansę rozwoju na stanowisku w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze HR,
  • Doceniamy kreatywność i zaangażowanie dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień
  • Oprócz tego mamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie i pracę w świetnej atmosferze.
Opis stanowiska
  • Weźmiesz odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble stanowisk,
  • Będziesz redagował i publikował ogłoszenia o pracę oraz analizował nadesłane aplikacje i dokumenty,
  • Będziesz przeprowadzał rozmowy telefoniczne z kandydatami oraz organizował spotkania rekrutacyjne,
  • Po Twojej stronie będzie nadzór nad procesem zatrudniania kandydatów oraz aktywny udział w Assessment Center,
  • Oczekujemy również raportowania działań do Kierownika HR i wspierania działu HR w bieżących tematach.
Profil kandydata
  • Rekrutacja nie jest dla Ciebie nowością - masz doświadczenie w przeprowadzaniu procesów oraz sukcesy na tym polu,
  • Potrafisz korzystać z różnych sposobów i źródeł wyszukiwania kandydatów,
  • Żonglowanie kilkoma projektami nie sprawia Ci żadnych problemów,
  • Potrafisz sprawnie korzystać z MS Excel,
  • Masz świetne zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Możesz swobodnie jeździć samochodem i posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie pracy w Agencjach Pracy Tymczasowej będzie zdecydowanym plusem.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista