EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-09-03
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Konsultantka/Konsultant w Zespole Zarządzania Efektywnością PI Strategy
W celu spełnienia oczekiwań naszych klientów z sektora energetycznego, stworzyliśmy w EY w Polsce Grupę Energetyczną, w której skład wchodzą pracownicy z wieloletnim stażem i doświadczeniem, wyspecjalizowani w dostarczaniu profesjonalnych usług dla sektora energetycznego. Grupa Energetyczna EY jest uznawana za lidera w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla polskiego sektora energetycznego. Tworzenie nowych koncepcji rozwoju i dostarczanie najnowszej wiedzy dla firm sektora jest podstawą strategii działania EY.

Posiadamy niepowtarzalne doświadczenie w prowadzeniu analiz dla sektora energetycznego, zdobyte w trakcie realizacji różnorodnych projektów dla największych spółek energetycznych, stowarzyszeń branżowych oraz organów rządowych. Nasi doradcy odgrywali kluczową rolę we wszystkich największych wydarzeniach na polskim rynku energetycznym w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Grupa Energetyczna EY w Polsce jest największym zespołem dedykowanym dla sektora energetycznego i świadczy usługi nie tylko w Polsce, ale również na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Południowej oraz krajach byłego Związku Radzieckiego.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

  • dynamiczny zespół,
  • możliwość pracy w Polsce, jak i w projektach zagranicznych,
  • współpraca z pracownikami EY z regionu,
  • realizacja prac w zespołach składających się z ekspertów w sektorze energetycznym w obszarach biznesowym, regulacyjnym, finansowym, podatkowym i prawnym

Twoje główne zadania:

  • opracowanie i wdrażanie strategii korporacyjnej przedsiębiorstw oraz strategii w poszczególnych, funkcjonalnych obszarach
  • projektowanie i wdrażanie modeli biznesowych i struktur organizacyjnych
  • projektowanie i wdrażanie programów budowy wartości i redukcji kosztów
  • zwiększanie efektywności procesów zarówno w obszarach biznesowych, jak i w obszarach wsparcia
  • restrukturyzacje przedsiębiorstw – konsolidacje i podział spółek
  • zarządzanie zmianą, dużymi projektami, programami i portfelem projektów
  • przygotowywanie modeli ekonomiczno-finansowych, modeli oceny efektywności inwestycji i wycen przedsiębiorstw
  • ocena i wdrożenie regulacji unijnych
  • projektowanie i implementacja regulacji krajowych
  • doradztwo transakcyjne i posttransakcyjne

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • minimum 3 lat doświadczenia w konsultingu lub 5 lat w biznesie (firma z branży energetycznej)
  • znajomość branży energetycznej poświadczonej realizowanymi projektami
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, kierunki techniczne zw. z energetyką)
  • bardzo dobre zdolności analityczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła znajomość Excela i Power Pointa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego

Kogo szukamy:

    • Osoby, która wychodzi z inicjatywą i angażuje się w realizację powierzonych zadań. Dla której nawiązywanie kontaktów i praca w zespole są codziennością.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.