Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-23
Regional Procurement Director
Nr ref. 34775_MP_PL
dolnośląskie
BPO/SSC, Zakupy

34775_MP_PL

Naszym Klientem jest globalny producent automotive o kapitale zachodnioeuropejskim. Grupa z sukcesem rozwija swoje operacje w Polsce i regionie CEE. W związku z rozbudową struktur, firma poszukuje dyrektora zakupów, który odpowiadać będzie za strategię zakupów dla zakładów produkcyjnych w Polsce i regionie.
Oferujemy
  • Realny wpływ na kształt organizacji zakupowej regionu w rozwijającej się organizacji,
  • Uczestnictwo i prowadzenie międzynarodowych inicjatyw,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe
  • Samochód służbowy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie organizacją zakupową w firmie,
  • Tworzenie i realizacja strategii zakupowej w regionie,
  • Standaryzacja bieżących procesów zakupowych i tworzenie nowych procesów oraz narzędzi do ich realizacji,
  • Optymalizacja procesów zakupowych i generowanie oszczędności,
  • Określanie rocznego budżetu zakupowego i monitorowanie jego realizacji,
  • Zarządzanie dostawcami i definiowanie polityki współpracy,
  • Inicjowanie i kierowanie zmianami w organizacji i wsparcie inicjatyw w strukturze macierzowej,
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to studia ekonomiczne lub techniczne,
  • Ponad 10 letnie doświadczenie jako kierownik w organizacji zakupowej firm produkcyjnych +500 FTE,
  • Udokumentowane sukcesy na poziomie strategicznym i operacyjnym w obszarze zakupów,
  • Wysokie kompetencje analityczne i zdolności problem solving,
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne i zdolności miękkie,
  • Zdolność skutecznego przekształcania wizji w efektywne założenia strategiczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie atutem)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor