Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-23
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Analityk Finansowy (Okolice Legionowa)

Warszawa34731_MP_PL

Naszym klientem jest organizacja międzynarodowa z branży Energetycznej.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Bezpłatny parking
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Opis stanowiska

  • Analiza i prezentacja wyników finansowych, handlowych i operacyjnych Przygotowywanie raportów finansowych oraz operacyjnych
  • Praca z dużą ilością danych zarówno ustrukturyzowanych jak i rozproszonych oraz weryfikacja ich poprawności
  • Generowanie wniosków i rekomendacji w oparciu o posiadane dane Monitorowanie poziomu realizacji planów sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Aktywny udział w procesie budżetowania i prognozowania
  • Wsparcie w procesach optymalizujących koszty
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Udział w prowadzonych projektach
  • Zapewnienie spójności danych między funkcjonującymi w firmie systemami operacyjnymi
  • Zapewnienie wsparcia partnerom biznesowym

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, ekonometria, matematyka, informatyka lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice w szczególności Excel (weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Dynamizm, zdecydowanie w działaniu i pro aktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Dokładność oraz skrupulatność
  • Otwarty, analityczny umysł
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Znajomość MsAccess (dodatkowy atut)
  • Znajomość SQL (dodatkowy atut)
  • Znajomość systemów ERP (dodatkowy atut)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski