Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-09
Specjalista ds. płac (m/f)
Nr ref. 34741_MP_PL
śląskie
Księgowość, BPO/SSC

34741_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna z siedzibą w Gliwicach. Ze względu na zmiany w dziale płacowym poszukujemy osoby, która chciałaby objąć nowo utworzone stanowisko oraz chce wykorzystać nabyte umiejętności i przenieść cały proces płacowy od zewnętrznego dostawcy do firmy.
Oferujemy
  • Dajemy Ci szansę rozwoju na stanowisku i realną możliwość awansu w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze płacowym,
  • Doceniamy kreatywność i zaangażowanie dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Oprócz tego atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie i pracę w świetnej atmosferze,
Opis stanowiska
  • Razem z Kierownikiem działu płac weźmiesz udział w tworzeniu polityki płacowej wewnątrz organizacji,
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć naliczanie oraz ewidencja wynagrodzeń, sporządzanie i sprawdzanie listy płac,
  • Będziesz odpowiedzialny za sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych,
  • Twoja pomoc i ekspertyza będzie potrzebna przy przenoszeniu procesów od zewnętrznego dostawcy do naszej firmy,
  • Regularnie będziesz przygotowywał raporty oraz analizy kadrowo-płacowe.
Profil kandydata
  • Samodzielne naliczanie płac nie stanowi dla Ciebie problemu - posiadasz kilkuletnie doświadczenie w tym obszarze,
  • Prawo pracy nie ma przed Tobą tajemnic i jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych,
  • Potrafisz posługiwać się narzędziami z pakietu MS Office - szczególnie MS Excel oraz systemami kadrowo-płacowymi i Płatnikiem (Enova mile widziana),
  • Chcesz wykorzystać swoją obecną wiedzę do wykreowania standardów oraz usystematyzowania polityki płacowej w firmie.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista