Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-05
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Główna Księgowa - Nieruchomości

Warszawa34758_MP_PL

Naszym klientem jest średniej wielkości spółka deweloperska z siedzibą w centrum Warszawy.
Oferujemy
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki finansowej spółki
  • Bardzo dobra lokalizacja biura - centrum Warszawy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"
Opis stanowiska
  • Nadzór nad prowadzeniem księgowości kilkudziesięciu spółek celowych z branży nieruchomości / deweloperskiej
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowych
  • Odpowiedzialność za prowadzenie polityki rachunkowej i podatkowej, bezpośrednia współpraca z Zarządem spółki
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Kontrola i nadzór na rozliczeniami podatkowymi
  • Odpowiedzialność za kontrolę płynności finansowej grupy kapitałowej
  • Wycena aktywów i pasywów spółki
  • Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Usprawnianie procesów księgowych, udział w tworzeniu procedur
  • Prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej (mile widziane)
Profil kandydata
  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego w spółce z branży nieruchomości / spółce deweloperskiej lub biurze rachunkowym (doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla wielu podmiotów jednocześnie)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na systemie Comarch XL będzie dużym atutem
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, pro-biznesowe nastawienie i samodzielność
  • Umiejętność identyfikowania problemów oraz poszukiwania i rekomendacji rozwiązań
  • Szybka możliwość podjęcia pracy będzie atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista