Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-23
Analityk Finansowy
Nr ref. 34808_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Warszawa34808_MP_PL

Międzynarodowa spółka w branży Automotive
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny parking
  • Karta sportowa
Opis stanowiska
  • Tworzenie narzędzi analitycznych i sporządzanie raportów z dokonanych analiz
  • Raportowanie zarządcze obejmujące tworzenie forecastów oraz budżetów
  • Analiza finansowa i raportowanie wyników finansowych dla prowadzonych projektów
  • Cykliczne raportowanie i przygotowanie analiz finansowych na potrzeby Zarządu i Centrali
  • Kontrola zamknięcia miesiąca
  • Wsparcie działu sprzedaży w przygotowaniu ofert i negocjacji kontraktów
  • Odpowiedzialność za finansowe zamknięcie miesiąca
  • Wsparcie firmy w procesach optymalizujących koszty oraz efektywność projektów
  • Ścisła współpraca z działem księgowości
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia)
  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale kontrolingu, audycie lub dziale księgowości
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (słownictwo biznesowe)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Office