Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-06
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Koordynator Zespołu Księgowego (m/f)

Warszawa34788_MP_PL

Naszym Klientem jest biuro rachunkowe, w którym panuje swobodna atmosfera. Rzeczą wartą podkreślenia jest indywidualne podejście do każdej z osób pracującej w firmie. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Zespołu Księgowego
Oferujemy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (otwartość na b2b)
  • Możliwość nauki języka angielskiego
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Pakiet medyczny
Opis stanowiska
  • Pełna obsługa księgowa spółek
  • Zamykanie okresów finansowych
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT
  • Raportowanie do GUS
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Wsparcie merytoryczne pozostałych pracowników
Profil kandydata
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Znajomość programów: Symfonia, NAVISION
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość, podatki)
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i umiejętności zarządzania zespołem
  • Komunikatywność, samodzielność, decyzyjność
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu małym zespołem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski