Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-10-22
HR Business Partner
Nr ref. 190641/5516
Trzebnica, dolnośląskie
Human Resources

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej dostarczającej kompontenty do branż automotive, AGD i przemysłu budowlanego, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzebnica

Opis stanowiska:
  • współpraca z menedżerami wyższego szczebla, wspieranie menedżerów w stosowaniu narzędzi HR (systemy ocen okresowych, systemy szkoleń),
  • samodzielne i kompleksowe realizowanie działań szkoleniowych i rozwojowych, w tym wsparcie w tworzeniu planu szkoleń na dany rok,
  • współpraca z Urzędem Pracy, Szkołami oraz Biurami Karier w celu pozyskiwania praktykantów i stażystów,
  • wsparcie realizacji i wdrażania projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi m.in. opisy stanowisk, budowanie wizerunku pracodawcy, itp.,
  • wzmacnianie przywództwa i budowanie zaangażowania pracowników w firmie poprzez realizację badań opinii pracowniczej i monitorowanie ich rezultatów,
  • wspieranie procesów zmian i ich komunikacji,
  • aktywny udział w kształtowaniu otwartej komunikacji.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku HRBP w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • język angielski (min. B2),
  • znajomość prawa pracy oraz RODO,
  • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • kartę Multisport,
  • finansowaną naukę jezyków obcych,
  • możliwość współfinansowania edukacji na uczelniach wyższych,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ.