EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-09-17
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA
Asystentka/Asystent ds. CRM w Zespole EY Knowledge

Zespół EY Knowledge realizuje projekty z zakresu analiz rynkowych oraz zarządza systemem CRM, mając realny wpływ na działalność całej firmy. Do swojej pracy wykorzystuje szeroką gamę zróżnicowanych narzędzi analitycznych i baz danych dostarczając klientom wewnętrznym najwyższej jakości dane i analizy.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Dołączając do naszego zespołu poznasz nie tylko specyfikę działania międzynarodowej korporacji, lecz otrzymasz także szansę na poznanie technicznych aspektów naszej pracy, czyli narzędzi z których korzystamy. Dzięki codziennej styczności z naszym systemem CRM, w przyszłości będziesz mógł stać się ekspertem w jego użytkowaniu!

Twoje główne zadania:

Podczas swojej pracy będziesz odpowiedzialny za wsparcie wszystkich procesów związanych z zarządzaniem firmowym CRM-em. Wśród nich wyróżnić można wprowadzanie informacji odnośnie firm, z którymi współpracujemy, kontrolę jakości danych czy też realizację projektów usprawniających pracę systemu. Poprzez swoje działania wpłyniesz na jakość danych, oraz przyczynisz się do poprawy pracy wszystkich użytkowników systemu w EY.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się programami z pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy lub staż na podobnym stanowisku
  • Umiejętność poruszania się w systemie CRM

Kogo szukamy:

Zależy nam na osobach, które lubią pracować zgodnie z wyznaczonymi standardami, dążąc przy tym do osiągania jak najlepszych wyników.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.