Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-09-19
Oświęcim, małopolskie
Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. zakupów strategicznych w obszarze inwestycji

Specjalista ds. Zakupów Strategicznych
Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref. 190653/5529

Opis stanowiska:
  • prowadzenie przetargów strategicznych z wyłączeniem zakupu surowców,
  • poszukiwanie nowych dostawców - uczestnictwo w poszerzaniu Listy Kwalifikowanych Dostawców,
  • prowadzenie akcji ofertowych zgodnie z procedurami firmy oraz standardami etycznymi,
  • prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie określonym przez przełożonego oraz wypracowywanie optymalnej struktury dostaw usług i materiałów,
  • gromadzenie danych na temat cen i warunków handlowych dostawców oraz przygotowywanie analiz formalnych dokumentów zakupu, ofert, protokołów, rekomendacji wyboru dostawcy, wprowadzanie wymaganych danych do systemów informatycznych (POBJ, SAP),
  • tworzenie umów handlowych w zakresie określonym przez przełożonego,
  • nadzór nad realizacją umów zgodnie z harmonogramem i wymaganiami umowy,
  • tworzenie zamówień zgodnie z wymaganiami i warunkami handlowymi firmy,
  • weryfikacja i potwierdzanie zgodności faktur z wymaganiami umów lub zamówień,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w bieżących kontaktach z dostawcami,
  • nadzorowanie prawidłowej realizacji procesów reklamacyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, związanym z realizacją procesów inwestycyjnych i prowadzeniem przetargów indirect materials,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie C1,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • znajomość prawa handlowego, umiejętność przygotowywania umów handlowych,
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne, umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • samodzielność w działaniu, decyzyjność,
  • otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania i mozliwość rozwoju zawodowego,
  • system premiowy oparty o osiągane wyniki,
  • benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników,
  • elastyczny czas pracy.