Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-06
Inżynier Procesu
Nr ref. 34336_MP_PL
Łódź, łódzkie
BPO/SSC

Łódź34336_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży przemysłowej.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Rodzinną atmosferę pracy w zgranym zespole
Opis stanowiska
  • Prowadzenie projektów zmierzających do ciągłego doskonalenia oraz optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Analiza procesów produkcyjnych oraz podejmowanie działań podnoszących jakość i wydajność produkcji
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu w zakresie planowania działań prewencyjnych, doskonalenia maszyn i urządzeń oraz wdrażania usprawnień
  • Współpraca z działem technologii w celu wdrażania nowych produktów oraz tworzenia dokumentacji technologicznej
Profil kandydata
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Inżyniera Produkcji/Inżyniera Procesu/Specjalisty ds. utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym w branży elektronicznej/opakowaniowej/medycznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość Excel, znajomość AutoCada będzie dodatkowym atutem
  • Wiesza z zakresu LEAN Six Sigma
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista