Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-11-18
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, Obsługa klienta, Zakupy
angielski, niemiecki

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży automotive poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Specjalista ds. Kontaktów z Klientem Bieznesowym (język niemiecki)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 190587/5535

Opis stanowiska:
  • kontrola i weryfikacja zamówień na materiały dla branzy automotive,
  • aktywne rozwiązaywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • praca z systemem komputerowym SAP,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wcześniejsze doświadczenia związane z obsługą Klienta,
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SAP oraz MS Excel,
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze zamówień oraz współpracy B2B z międzynarodowym biznesem,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • duża samodzielność oraz umiejętność reagowania na nieprzewidywalne sytuacje.
Oferta obejmuje:
  • stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko obejmujące pracę na całym procesie a nie tylko jego wycinku,
  • małe zespoły oraz kameralna, rodzinna atmosfera,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów takich jak karta lunchowa, karta multisport, bonusy (holiday, annual bonus), ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
  • możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji oraz wprowadzania własnych rozwiązań.