Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-11-18
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, Obsługa klienta, Zakupy
angielski, niemiecki

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży automotive poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Specjalista ds. Kontaktów z Klientem Bieznesowym (język niemiecki)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 190587/5535

Opis stanowiska:
  • kontrola i weryfikacja zamówień na materiały dla branzy automotive,
  • aktywne rozwiązaywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • praca z systemem komputerowym SAP,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wcześniejsze doświadczenia związane z obsługą Klienta,
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SAP oraz MS Excel,
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze zamówień oraz współpracy B2B z międzynarodowym biznesem,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • duża samodzielność oraz umiejętność reagowania na nieprzewidywalne sytuacje.
Oferta obejmuje:
  • stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko obejmujące pracę na całym procesie a nie tylko jego wycinku,
  • małe zespoły oraz kameralna, rodzinna atmosfera,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów takich jak karta lunchowa, karta multisport, bonusy (holiday, annual bonus), ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
  • możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji oraz wprowadzania własnych rozwiązań.