Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-12-31
Spedytor Międzynarodowy Drogowy
Nr ref. 190521/5438
Białystok, podlaskie
Zakupy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi spedycji międzynarodowej, specjalizująca się w transporcie drogowym. W związku z rozbudową oddziałów w Lublinie, Warszawie oraz Białymstoku, poszukujemy osób specjalizujących się w Spedycji Drogowej.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
  • organizacja i koordynacja międzynarodowej spedycji drogowej,
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów,
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami, przewoźnikami oraz partnerami biznesowymi,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert,
  • tworzenie raportów.
Wymagania:
  • minimum 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Spedytor-Handlowiec,
  • znajomość języka obcego na poziomie minimum B2,
  • zdolności handlowe oraz umiejętność utrzymania pozytywnych relacji z Klientem,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • zorientowanie na cel i sprawne działanie pod presją czasu.
Oferta obejmuje:
  • miejsce pracy w komfortowym biurze,
  • profesjonalnie wyposażone stanowiska pracy,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź kontraktu B2B,
  • klarowny i atrakcyjny system prowizyjny,
  • możliwość podróży służbowych.