Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-01-01
Agent Celny
Nr ref. 190667/5542
Kraków, małopolskie
Zakupy
Agent Celny

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży TSL, poszukujemy pracowników na stanowisko

Agent Celny
Agent Celny
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • zapewnienie zgodności działań firmy z polskimi i międzynarodowymi wymogami prawa celnego,
  • przygotowywanie i kontrola dokumentacji eksportowej (wewnątrz UE oraz poza UE),
  • dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • kontrola rozliczeń należności celnych,
  • budowanie relacji z urzędami celnymi,
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi (odprawy celne).
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Agent Celny/Speclaista ds Celnych,
  • aktualny wpis na listę Agentów Celnych,
  • wiedza w zakresie regulacji celnych w eksporcie,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • pozytywne usposobienie i wysoka kultura osobista,
  • nastawienie na współpracę,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1),
  • mile widziana wiedza z zakresu importu towarów z Chin,
  • mile widziana znajomość systemów celnych ECS, NCTS,
  • mile widziana znajomość SAP.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię,
  • pracę w międzynarodowym środowisku i zgranym zespole.