Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-24
Główna Księgowa (K/M)
Nr ref. 34963_MP_PL
Legnica, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Legnica34963_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w sektorze produkcyjnym zlokalizowana w Legnicy.
Oferujemy
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Warunki pracy umożliwiające rozwój oraz dalsze poszerzanie kompetencji;
  • Bogaty pakiet socjalny.
Opis stanowiska
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Organizowanie pracy działu księgowości; delegowanie uprawnień oraz rozliczanie z zadań;
  • Tworzenie rezerw;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi;
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości;
  • Nadzór nad dokumentacją;
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi;
  • Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego;
  • Ścisła współpraca z działem kontrolingu oraz innymi działami operacyjnymi.
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym; nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu;
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość, chęć do szukania nowych rozwiązań oraz usprawniania istniejących;
  • Zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania pracy oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista