mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-03
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Wsparcie mentora Dostęp do bazy szkoleń i książek Umowę
o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Kartę sportową Dostosowanie grafiku do Twoich zajęć

Pierwsza praca? Czekamy na Ciebie!

Zaczniesz z nami?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi częstszym uśmiechem na twarzy! :)
Starszy specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych firmowych
miejsce pracy: Wrocław, nr referencyjny: ASZ/078/0519

Twoje zadania:

  • aktywna opieka nad portfelem klientów z segmentu mikro i małych firm
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
  • współpraca z pośrednikami
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym

Do osiągnięcia sukcesu w tej roli potrzebne Ci będą:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla firm (konta, kredyty, ubezpieczenia, leasing)
  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • dobra znajomość produktów kredytowych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B

Poziom stanowiska
Specjalista