EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-10-01
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Praktykantka/Praktykant w Dziale Analiz Strategicznych
Zespół EY Knowledge realizuje projekty z zakresu analiz rynkowych, mające realny wpływ na działalność całej firmy. Do swojej pracy wykorzystuje szeroką gamę zróżnicowanych narzędzi analitycznych i baz danych dostarczając klientom wewnętrznym najwyższej jakości dane.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Dołączając do naszego zespołu poznasz nie tylko techniczne aspekty pracy – dowiesz się również jak kreatywnie myśleć o danych, aby wynik analizy był użyteczny w biznesowych zastosowaniach.

Twoje główne zadania:

  • Podczas rocznych płatnych praktyk będziesz brał aktywny udział w przygotowywaniu analiz, podsumowań, a także prezentacji z pojawiających się trendów. Swoimi wynikami będziesz mógł się pochwalić nawet przed Zarządem.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Wiedza z obszaru funkcjonowania przedsiębiorstw i procesów zachodzących w gospodarce
  • Zdolność wyszukiwania, przetwarzania i analizowania informacji
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się programami z pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy lub staż na podobnym stanowisku

Kogo szukamy:

Studentów 4 lub 5 roku dostępnych w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo. Zależy nam na osobach, które są ciekawe świata i gotowe na codzienne wyzwania związane z dostarczaniem zróżnicowanych informacji rynkowych klientom wewnętrznym organizacji.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.