EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-10-17
Kraków, małopolskie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Asystentka/Asystent w zespole Ulg i Dotacji Inwestycyjnych
Interesujesz się innowacjami? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w pracy na styku konsultingu strategicznego i doradztwa podatkowego?
W zespole Ulg i Dotacji Inwestycyjnych będziesz częścią zespołu specjalistów realizujących kompleksowe projekty w obszarze zabezpieczania finansowania i ulg podatkowych dla firm podejmujących najbardziej innowacyjne projekty badawczo-rozwojowe oraz największe projekty inwestycyjne. Będziesz wspierać naszych klientów poczynając od analizy dostępnych i dopasowania najlepszych źródeł finansowania, kończąc na negocjacjach warunków wsparcia.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Przez pierwsze 3 lata pracy obejmiemy Cię programem EYU, dzięki któremu będziesz mieć możliwość poznać różne dziedziny doradztwa, w tym doradztwa podatkowego. Pogłębisz wiedzę zdobytą na studiach i zdobędziesz zupełnie nowe doświadczenie na różnorodnych, ciekawych, międzynarodowych projektach. Rozwiniesz też umiejętności miękkie pod czujnym okiem dedykowanego opiekuna, który pomoże Ci ułożyć ścieżkę rozwoju dopasowaną do Twoich talentów i aspiracji.

Twoje główne zadania:

Łącząc wiedzę z zakresu prawa, ekonomii oraz współpracując z najlepszymi specjalistami na rynku, będziesz tworzyć skuteczne rozwiązania dla naszych klientów.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • jesteś w trakcie lub masz skończone studia o profilu ekonomicznym, finansowym lub prawniczym,
  • język angielski i polski nie sprawia Ci problemów w codziennej komunikacji,
  • uważasz, że nigdy nie warto przestawać uczyć się nowych rzeczy, a każde wyzwanie ma więcej niż jedno rozwiązanie,
  • nie boisz się kwestionować utartych schematów, by wypracować nowe, lepsze podejście do rozwiązywania problemów,
  • lubisz pracować w zespole i masz otwartość na podróże służbowe.

Dodatkowym atutem będzie:

  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • zdobyte wcześniej doświadczenie w obszarze analizy finansowej, opracowywania biznes planów lub doradztwa podatkowego,
  • konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów.

Kogo szukamy:

Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Liczy się również chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole i otwartość na wykorzystanie dotychczas zdobytej wiedzy w praktyce.

Oferujemy:

  • stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra,
  • płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,
  • udział w programie rozwoju zawodowego EYU,

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.