mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-18
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Asystent/Młodszy Doradca ds. sprzedaży
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: AKU/085/0919

mLeasing Sp. z o.o. jest spółką Grupy mBank S.A. Naszą misją jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań leasingowych. Obecnie szukamy osoby do Departamentu Nieruchomości i Inwestycji Strukturyzowanych.

Miejsce pracy: mLeasing Sp. z o.o. (Grupa mBank)
Zatrudnienie na umowę o pracę.

W zależności od doświadczenia Twój zakres obowiązków może wyglądać następująco:

  • Współpraca z doradcami ds. finansowania nieruchomości, analitykami i back office
  • Pozyskiwanie i analiza informacji
  • Kontakty z klientami, w tym akwizycja i utrzymywanie długofalowych relacji
  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji leasingowej
  • Współpraca z wydziałem zarządzania umowami
  • W perspektywie praca na stanowisku doradcy  i samodzielne zawieranie transakcji (strukturyzowanie transakcji, przygotowanie i negocjacja oferty, przygotowanie wraz z analitykiem raportu kredytowego,  przygotowanie dokumentacji do umowy i jej negocjacja)

Masz to COŚ?

  • Doświadczenie w pracy w firmie leasingowej, banku lub firmie nieruchomościowej (mile widziane)
  • Chętnie przyjmiemy absolwentów wyższych uczelni (studia ekonomiczne lub pokrewne)
  • Wiedzę z zakresu finansowania nieruchomości oraz finansowania strukturyzowanego (chęć nauki i rozwoju w tym kierunku)
  • Swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office
  • Płynnie komunikujesz się w j. angielskim w mowie i w piśmie
  • Lubisz pracę w zespole oraz współpracę
  • Pracujesz z zaangażowaniem

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poziom stanowiska
Specjalista