Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-17
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Księgowość
Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Konsultant w Departamencie Faktoringu i Finansowania Handlu
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Obsługa zawartych umów faktoringowych w ramach otrzymanego portfela Klientów
  • Weryfikacja wierzytelności nabywanych przez Bank w ramach umów faktoringowych
  • Bieżąca współpraca z Klientami w zakresie realizacji i rozliczania wypłat faktoringowych
  • Praca z systemami informatycznymi w zakresie: wprowadzania wierzytelności, wprowadzania i rozliczania spłat, dokonywania wypłat do klientów, sporządzania stosownych pism
  • Bieżąca obsługa Klientów oraz archiwizacja dokumentacji związanej z usługami faktoringu

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta lub na stanowisku operacyjnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Systematyczność w prowadzeniu korespondencji oraz baz danych
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość EBI Faktor lub AS Faktor

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze faktoringu i finansowania handlu
  • Pracę w zgranym zespole
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.