Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-17
Kraków, małopolskie
Bankowość

Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Krakowie na stanowisko:
Specjalista ds. Produktów Cash Management Departament Bankowości Transakcyjnej
Miejsce pracy: Kraków, małopolskie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Udział w pozyskiwaniu i obsługa Klienta korporacyjnego w zakresie produktów cash management
  • Negocjowanie warunków współpracy w zakresie posiadanych kompetencji
  • Udział w spotkaniach z Klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych, opracowywanie struktury rozwiązań klientowskich w obszarze cash management
  • Realizacja założonego budżetu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów z obszaru Cash Management dla klientów korporacyjnych
  • Znajomość produktów transakcyjnych dla przedsiębiorstw
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy, motywacja, kreatywne podejście, działanie zespołowe, komunikatywność i samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w obszarze bankowości korporacyjnej
  • Możliwość współpracy z największymi firmami w Polsce
  • Indywidualny system premiowy
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy z kartą paliwową, telefon komórkowy oraz notebook
  • Pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.