EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-10-17
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Praktykant/Praktykantka w Zespole Fuzji i Przejęć w Dziale Doradztwa Transakcyjnego

Zespół Fuzji i Przejęć EY to grupa specjalistów realizujących projekty w obszarze doradztwa przy transakcjach kupna oraz sprzedaży spółek, fuzji, podniesienia kapitału oraz tworzenia JV dla klientów polskich i międzynarodowych.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Pracując w zespole M&A będziesz miał okazję wspierać wiodące organizacje oraz przedsiębiorców w przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć na poziomie zarówno lokalnym jak i globalnym. Jako członek zespołu projektowego, od samego początku będziesz uczestniczył w przygotowywaniu ofert, kompleksowych analiz oraz dokumentów transakcyjnych wymaganych w toku całego procesu. Oferujemy możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu corporate finance, nauki obsługi profesjonalnych baz danych oraz zdobycia unikalnego doświadczenia na rynku fuzji i przejęć. Najlepszym kandydatom oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po okresie praktyk.

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie zespołów w przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej oraz ofertowej
  • Przygotowanie analiz (w tym modeli finansowych) oraz prezentacji dla klientów
  • Wsparcie w przygotowaniu kompleksowych analiz wybranych spółek i sektorów

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu Corporate Finance
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point oraz Excel
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze doradztwa transakcyjnego i/lub strategicznego

Kogo szukamy:

Poszukujemy osób, które efektywnie planują swój czas pracy, wychodzą z inicjatywą i wykazują się dużą samodzielnością. Dodatkowo, idealny kandydat będzie charakteryzował się łatwością w nawiązywaniu relacji z zespołem oraz umiejętnością jasnego przedstawiania i komunikowania informacji.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.