Michael Page
Data aktualizacji: 2019-12-27
Process Engineering Manager (m/f)
Nr ref. 33532_MP_PL
Zawiercie, śląskie
IT, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Zawiercie33532_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive, zlokalizowana w okolicach Zawiercia, która poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Process Engineering Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za budowanie i rozwój procesu technologicznego gwarantującego zapewnienie wymagań Klienta, środowiska i ergonomii pracy.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Pracę w międzynarodowym zespole.
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Budowanie i rozwój procesu technologicznego gwarantującego zapewnienie wymagań Klienta, środowiska i ergonomii pracy;
  • Gospodarkę kosztami wytwarzania;
  • Budowę planów PFMEA oraz planów przebiegu procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami Klienta i obowiązującymi normami jakości, ochrony środowiska i bhp;
  • Normowanie procesu technologicznego;
  • Kalkulacje cen wyrobów gotowych i półwyrobów.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży Automotive;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje;
  • Znajomość zasad BHP, obowiązujących zasad zarządzania jakością oraz zasad ochrony środowiska;
  • Umiejętności menadżerskie (planowanie i organizowanie pracy, motywowanie, zarządzanie oraz umiejętność delegowania obowiązków);

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik