We are 207 000 awesome and ambitious people who create reality.

Osoba z generacji KPMG wie, że jej praca ma sens, wnosi konkretną wartość i daje poczucie samorealizacji oraz spełnienia. Jest niezależna, ambitna, chłonna wiedzy i świadoma siebie oraz swoich umiejętności. Dokładnie wie dokąd zmierza zawodowo. Decyduje o tym, co wybiera, zamiast biernie korzystać z tego co dostaje. Jest otwarta na dialog, ale nie boi się wyrażać własnego zdania i ma realny wpływ na otaczającą rzeczywistość. Podejmuje wyzwania, chce być dostrzegana, a nie przezroczysta dla otoczenia. Ceni naturalność i autentyczność, ale z drugiej strony potrafi umiejętnie kreować własny wizerunek. To często indywidualista, który żyje według własnych zasad wśród innych ludzi z zasadami.

aktualnie poszukujemy:

Praktykanta do realizacji projektów w obszarze analizy obszaru IT w przedsiębiorstwach z różnych sektorów

Warszawa

czym zajmuje się zespół

Rozpocznij pracę w KPMG w naszym Dziale Risk Consulting i wykorzystaj szansę zdobycia pierwszych biznesowych doświadczeń wśród ekspertów jednej z największych firm doradczych na świecie! Zastosuj wiedzę ze studiów w praktyce, pomagając w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych z obszaru IT.W naszym zespole Zarządzania Ryzykiem masz szansę poznać funkcjonowanie procesów największych firm działających na rynku polskim i zagranicznym, a praca w trybie projektowym zapewnia różnorodność wykonywanych zadań i obowiązków.

w KPMG możesz pracować w:

  • audyt ogólny
  • audyt instytucji finansowych
  • doradztwo podatkowe
  • usługi doradcze
  • kancelaria prawnicza D.Dobkowski
  • usługi księgowe

zakres obowiązków:

  • Analiza i doradztwo z zakresie zarządzania danymi (data governance)
  • Audyt i doradztwo w odniesieniu do procesów i infrastruktury IT w obszarach takich jak:
  • Rozwój systemów i wdrożenia,
  • Zarządzanie infrastrukturą IT,
  • Zarządzanie użytkownikami i bezpieczeństwo systemów IT,
  • Zapewnienia prywatności,
  • Zarządzania danymi oraz operacje IT,
  • Doradztwo w zakresie transformacji środowiska kontroli w dobie digitalizacji,
  • Ocena ryzyka IT oraz projektowanie mechanizmów ograniczających to ryzyko,
  • Tworzenie rekomendacji i rozwiązań służących usprawnianiu procesów IT i środowiska kontroli,
  • Wsparcie w weryfikacji zgodności kontraktowej w zakresie wykorzystywanych przez firmy licencji.

od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów– preferowane kierunki związane z informatyką, finansami, metody ilościowe,
  • Umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków,
  • Podstawowej znajomości technologii informatycznych,
  • Łatwości sporządzania podsumowań wyników testów, analiz i tekstów w języku polskim i angielskim,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnego Excel),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych, (w przypadku studentów, przy planowaniu wyjazdów służbowych brany pod uwagę jest grafik zajęć na studiach),
  • Umiejętności pracy w zespole.

dlaczego warto pracować w KPMG?

  • płatne praktyki
  • prestiż
  • stała możliwość nauki i rozwoju
  • dobra atmosfera
  • szacunek do indywidualności
  • zbilansowany czas pracy
  • miedzynarodowe środowisko pracy
  • ciekawe i innowacyjne projekty
  • wolontariat pracowniczy
  • program Corporate Wellness

· nowoczesna przestrzeń biurowa · masaże w biurze · 15 dofinansowanych sekcji sportowych · imprezy integracyjne · świeże owoce · przyjazne wprowadzenie do firmy · wsparcie kolegów i przełożonych

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.