Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-01-28
WebMethods Developer
Nr ref. 190738/5609
Wrocław, dolnośląskie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Naszym Klientem jest znana, amerykańska firma działającej w obszarze inżynierii produkcji. Jej inspirujące innowacje, a także dynamiczny postęp możliwy jest do zaobserwowania na całym świecie. Osiągnięcia naukowe oraz innowacje, wprowadzane przez naszego Klienta są narzędziem do realnego wpływu na poprawę życia ludzi na całym świecie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • projektowanie, rozwój oraz wdrażanie strategicznych procesów biznesowych i interfejsów z wykorzystaniem środowiska programistycznego i zestawów narzędzi WebMethods,
  • udział w dyskusjach zespołowych oraz spotkaniach dotyczących projektowania funkcjonalnego i technicznego, code review,
  • monitorowanie i rozwiązywanie incydentów związanych z aplikacją i obsługą użytkowników,
  • rozwiązywanie lub eskalacja incydentów do odpowiedniego specjalisty lub zespołu w ramach określonej umowy SLA i zgodnie z ustalonymi standardami procedur operacyjnych,
  • współpraca z zespołami technicznymi i infrastrukturalnymi aplikacji, w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów, wpływających na ogólną wydajność systemu aplikacji,
  • udział w procesie ciągłego doskonalenia w celu zmniejszenia liczbę ticketów, poprawy ogólnej obsługi i wydajności wsparcia produkcji poprzez identyfikację powtarzających się lub potencjalnych problemów oraz rekomendowanie odpowiednich rozwiązań,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji wsparcia technicznego i wsparcia produkcji,
  • dyżury telefoniczne w trybie rotacyjnym.
Wymagania:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w rozwoju i wsparciu przy użyciu środowiska SAG (WebMethods),
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • rozwinięte zdolności analityczne i myślenia projektowego,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wyższe wykształcenie.

Mile widziane:

  • znajomość metodologii wytwarzania i testowania oprogramowania,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy z Enterprise Application Integration (EAI), Message Oriented Middleware (MOM) lub Service Oriented Architecture (SOA),
  • wiedza lub doświadczenie z obszaru analizy systemu, projektowana lub programowania w środowisku IDE i powiązanych metodologii programistycznych,
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w Javie i J2EE,
  • doświadczenie w tworzeniu lub stosowaniu schematów XML, wykorzystanych podczas mapowania danych,
  • znajomość i zrozumienie podstawowych modułów SAP: Enterprise Core Component (ECC), implementacja SAP / ERP oraz typów interfejsów (IDOC, RFC i ALE),
  • doświadczenie i wiedza w zakresie opracowywania interfejsów za pośrednictwem serii MQ lub kolejek JMS,
  • doświadczenie w pracy z bazami MS SQL, Oracle RAC i innymi RDMS z perspektywy adaptera JDBC – podstawowa wiedza z obszaru pisania zapytania, wywoływania SP i używania wyzwalaczy DB.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • system emerytalny,
  • karta Multisport,
  • możliwość pracy w organizacji międzynarodowej,
  • praca w dynamicznym, pełnym szacunku, integrującym się i przyjaznym środowisku,
  • unikalna kultura organizacyjna skupiona na współpracy i rozwiązywaniu problemów,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy i onboardingowy.

Poziom stanowiska
Specjalista