Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik Wydziału Zarządzania Usługami IT
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Nadzór nad terminowym dostarczaniem wysokiej jakości usług wspierających Klientów wewnętrznych,
  • Proaktywne nadzorowanie procesem zarządzania incydentami i problemami w celu minimalizacji ich wpływu na działalność operacyjną,
  • Nadzór i koordynacja projektów w zakresie Infrastruktury ICT w ścisłej współpracy z innymi zespołami w obszarze informatyki i bezpieczeństwa oraz firmami zewnętrznymi,
  • Efektywne zarządzanie sprzętem IT, proponowanie standardów, planowanie zakupów oraz odnowień technologicznych, dbanie o właściwą jakość i użyteczność używanego sprzętu,
  • Wspieranie procesu otwierania/ modernizacji/ zamykania placówek Banku w zakresie infrastruktury informatycznej,
  • Tworzenie statystyk i raportów zarządczych,
  • Planowanie i organizacja sprawnej, terminowej oraz efektywnej realizacji zadań przez zespół,
  • Umiejętne dbanie o zharmonizowany rozwój zespołów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie jako kierujący zespołem w obszarze ICT, szczególnie zespołów wspierających użytkowników,
  • Szeroka wiedza i doświadczenie w zakresie funkcji i procesów IT, w szczególności ITIL,
  • Umiejętności analityczne,
  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i dbania o rozwój zespołów,
  • Nastawienie na współpracę i obsługę klienta,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w kompetentnym, międzynarodowym środowisku, przy użyciu nowoczesnych technologii,
  • Atrakcyjną lokalizację: blisko stacji metra Pole Mokotowskie,
  • Dodatkowe korzyści: premia kwartalna, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do hobby, zniżki i wiele innych.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.