Michael Page
Data aktualizacji: 2019-11-28
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Senior Talent Acquisition Specialist

Warszawa35208_MP_PL

Naszym klientem jest globalna, innowacyjna firma produkująca specjalistyczne wyroby medyczne. Dzięki swojej obecności w ponad 100 krajach wspierają, każdego roku, około 30 milionów pacjentów.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Pakiet benefitów (m.in. rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, vouchery)
  • Lekcje języka (do wyboru język angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski)
  • Znaczny udział w rozwoju wyjątkowej firmy
Opis stanowiska
  • Kompleksowe i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji i dokumentów w procesie rekrutacji,
  • Utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • Składanie ofert pracy i negocjowanie warunków,
  • Współpraca z managerami, przeprowadzenie rozmów dotyczących specyfiki roli i doradztwo w zakresie strategii rekrutacji,
  • Budowanie sieci kontaktów oraz optymalizacja źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • Bieżący kontakt oraz współpraca z agencjami rekrutacyjnymi,
  • Udział w międzynarodowych projektach HR,
  • Monitorowanie oraz analiza wskaźników rekrutacyjnych,
  • Obserwacja sytuacji na rynku pracy, szukanie rozwiązań, proponowaniem nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Odpowiedzialność za proces wprowadzania i adaptacji nowych pracowników do firmy
Profil kandydata
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
  • Rozbudowane umiejętności komunikacyjne
  • Elastyczność i dynamika działania
  • Dojrzałość biznesowa i poczucie odpowiedzialności

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista