mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-18
Słupsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych dla firm
miejsce pracy: Słupsk, nr referencyjny: RKM/055/1019

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm (konta, kredyty, depozyty)
  • współpraca z pośrednikami
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • dobra znajomość produktów depozytowych oraz kredytowych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B

Poziom stanowiska
Specjalista