Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-12-27
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
francuski, niemiecki, hiszpański

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym zlokalizowanej w Warszawie, poszukujemy osób, które będą uczestniczyły w budowaniu nowego zespołu Księgi Głównej.

Księgowy/-a w dziale GL/RtR z językami
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 190765/5630

Opis stanowiska:
  • pełna księgowość księgi głównej spółek,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz rozliczeniami międzygrupowymi,
  • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów wymaganych przez region,
  • rozwijanie i utrzymywanie znajomości obowiązujących przepisów, regulacji i interpretacji dotyczących sprawozdań finansowych oraz IFRS,
  • zapewnienie dokładności i kompletności sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi,
  • wprowadzanie usprawnień w ramach procesu,
  • budowanie  i utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z kluczowymi interesariuszami.
Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (RTR/GL),
  • doświadczenie w organizacji typu SSC/BPO bedzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
  • płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • dodatkowa znajomość innego języka europejskiego (niemiecki, francuski, hiszpański) na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość programu SAP będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w procesie tranzycji/migracji,
  • wysoka komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu księgowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej oraz wiele innych),
  • dogodną lokalizację biura,
  • dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.